TKYB Suriyelilerin İstihdamı İçin Hibe ve Ucuz Fon Programı Katılımcı Anketi

TKYB Suriyelilerin İstihdamı İçin Hibe ve Ucuz Fon Programı Katılımcı Anketi
28.09.2019

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) tarafından yürütülmesi planlanan bir proje ile ülkemizde geçici koruma statüsündeki Suriyelilerin işsizliğine çözüm bulunması amaçlanmaktadır. Söz konusu projenin finansmanı için TKYB tarafından Dünya Bankası ve Avrupa kaynaklı fonlarla müzakere yürütülmektedir. Bu süreçte, ülkemizdeki piyasa beklentilerinin doğru bir şekilde yansıtılması amacıyla aşağıda erişim bağlantısı bulunan bir anket çalışması yapılmaktadır.

 

Bu anket TKYB tarafından hazırlanmış olup, anketin amacı ülkemizde geçici koruma statüsünde olan kişilerin ağırlıklı olarak yaşadığı şehirlerde bulunan işletmelerin, Türk vatandaşlarımızın ve geçici koruma statüsündeki kişilerin istihdamına bakış açılarını ve beklentilerini anlamaktır. Bu sayede, müzakere sürecinde fonların kapsamları ve kısıtları üzerine piyasaya dayanan bilgiler kullanılabilecektir.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğinde uygulanan “TKYB Yeni İstihdamı Destek Hibe ve Ucuz Fon Programı Katılımcı Anketi" aşağıda belirtilen internet bağlantısından online olarak 31/09/2019 tarihine kadar yanıtlanabilecektir. Söz konusu anketin, İstanbul’da bulunan firmalar tarafından doldurulması rica olunur.

 

Anket internet bağlantısı:  https://anket.kalkinma.com.tr/tr/sre-presurvey-1/

https://www.istka.org.tr/duyurular/tkyb-yeni-istihdami-destek-hibe-ve-ucuz-fon-programi-katilimci-anketi/

İlgili Görseller
İlgili Dosyalar
© 2019 All rights Reserved. ARTIAD - Bu site Aidango STK ERP'si ile hazırlanmıştır.