• Artiad Hakkında

  artiad-hakkinda.png
 • Hakkında

  Hakkında

  2014 Yılında bir gurup Arap asıllı Türk İşadamı tarafından kurulan ARTİAD; Arap ülkeleri ve Türkiye arasındaki ticari hacmi yükseltmeyi hedef edinmiş, yüksek ahlak ilkesine sahip Arap ve Türk işadamlarını bir araya getiren, sağlıklı yatırım olanakları temin eden, uzun yıllardır Türkiye’de yaşamış üyelerinin kurdukları güçlü ve hakkaniyetli ilişkileri ve tecrübeleri ile Arap ülkelerinden gelen işadamlarına ve yatırımcılarına yol ve yön gösteren bir kuruluştur.

   

 • Amaçlarımız

  Amaçlarımız

  Arap devletlerinin elçilikleri, diplomat ve ticari ataşelikleri ile güçlü ilişkilerin kurulması.

  Dünya ve ülke ekonomisindeki güncel durumların ve beklentilerin görünür hale getirilebilmesi için tecrübeli işadamları ve akademisyenlerden destek alınarak seminerler düzenlenmesi.

  Dernek üyelerinin problemlerinin çözümü için devlet kurumları ile ortak çalışmalar yapılması.

  Daha önce yapılmış tüm faaliyetlere gençlik kollarının dâhil edilmesi, projelerini ve hayallerini gerçekleştirmek için gençlere fırsat ve olanakların sunulması.

  Sosyal ilişkileri geliştirmek, ailelerin ve gençlerin birbirlerini daha yakından tanıması için ailelerinde katılacağı faaliyetlerin gerçekleştirilmesi

  Her 3 ayda bir Türkiye’deki bir şehre iş gezileri düzenlenmesi

  Her 3 ayda bir yurtdışında gerçekleştirilen faydalı fuarlarda yer alınması.

 • Vizyonumuz & Misyonumuz

  Vizyonumuz & Misyonumuz

  Vizyonumuz

  Ortak, asil, temel ve ticari değerlere sahip Arap ve Türk işadamlarını bir araya getiren, bağımsız ve konusunda uzman kuruluş olmak.

  Misyonumuz

  Türk veya Arap kökenli işadamlarının yatırım ve iş geliştirme imkânlarını değerlendirmek, Türk işadamları ile ilişkilerinin sağlanması, aralarında ticari, ekonomik ve kültürel ilişlerin güçlendirilmesi

Logolar
 • Artiad Business Club Logo Kalliteli.png
© 2019 All rights Reserved. ARTIAD - Bu site Aidango STK ERP'si ile hazırlanmıştır.