Textıle B2b Istanbul

Textıle B2b Istanbul
28.09.2019

İstanbul Ticaret Odası Kumaş Ve Tekstil Aksesuarları Sektöründeki Üyeleri İçin 300 Alıcı Firmayı İstanbul’a Getiriyor.

2019 yılını 'Ekonomimize Global Nefes: İhracat Yılı' ilan eden Odamız, Ticaret Bakanlığımızca lansmanı yapılan ve sürdürülebilir ihracat anlayışı üzerine dizayn edilen ve 2023 yılında ülkemizin yıllık ihracatını 226,6 milyar dolara çıkarmayı hedefleyen “İhracat Ana Planı”ndaki hedeflere de ulaşılmasına katkı sağlamak amacıyla, çok geniş yelpazede sunmakta olduğu faaliyetlerine siz değerli üyelerinden aldığı motivasyonla devam etmektedir.

 

Bu faaliyetlerimizden biri de 19-20 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve iki tam gün boyunca sürecek “TEXTILE B2B ISTANBUL” isimli etkinlik olacaktır.

 

Etkinlik kapsamında;

 

Rusya Federasyonu

Ukrayna

Belarus

Kazakistan

Kırgızistan

Sırbistan,

Bulgaristan ve

Polonya’dan

 

gelecek yaklaşık 300 alıcı firma ile kumaş ve tekstil aksesuarları üreticisi firmalarımızı bir araya getirmek ve onlara birebir iş görüşmeleri gerçekleştirmeleri için uygun bir platform sağlamayı hedeflemekteyiz.

 

İhracata dönük somut işbirliklerinin tesis edilmesine katkı sağlamayı amaçladığımız ikili görüşmeler etkinliğe katılım bedeli firma başına 5.000 TL’dir. Başvuru sırası esas alınarak yapılacak değerlendirme neticesinde ikili görüşmeler organizasyonumuza katılacak firmalar belirlenecektir.

 

Katılım sağlamak istemeniz halinde http://www.ito.org.tr/Toplumail/ontalepformu.pdf  bağlantısında yer alan bilgi formunu doldurarak en geç 4 Ekim 2019 tarihine kadar Odamıza iletmeniz gerekmektedir.

 

http://www.ito.org.tr/wps/portal/duyurular?WCM_GLOBAL_CONTEXT=ito_portal_tr/ito-portal/duyurular/gm-duyurular/8c527e804b81ad549b699f29f0fe42a9

İlgili Görseller
İlgili Dosyalar
© 2019 All rights Reserved. ARTIAD - Bu site Aidango STK ERP'si ile hazırlanmıştır.