SERVENERGY MÜHENDİSLİK A.Ş.
Firma Adresi Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmetpaşa Sok. AC Moment İstanbul B Blok No:178 Kartal/İstanbul
Firmanın Bulunduğu İl İstanbul / Kartal
GERİ DÖN
Firma Hakkında

Enerji sektörü; dünya ekonomisinin büyümesine katkı sağlayan ana dinamiklerin bir tanesidir.

Enerji kaynakları azalırken Enerji ihtiyacının artmasıyla birlikte mevcut olan üretim santrallerinin, iletim ve dağıtım merkezlerinin maksimum yükle ve tam verimli çalışması istenmektedir. Bunu sağlanabilmesi için elektriksel sistemlerin sürekli ve güvenli bir şekilde çalışması gerekmektedir. Ayrıca bakım, koruyucu ve arıza önleyici faaliyetlerin de yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Servenergy Mühendislik A.Ş. olarak, taşıdığımız bu vizyonla; 24 yıllık yerli ve uluslararası kurumsal tecrübemizle Enerji ve Endüstriyel sektörlerdeki değerli müşterilerimiz için uluslararası standartlarda hizmet sunmaktayız. Portföyümüz geniş kapsamlı olup, müşterilerimize klasik enerji servis hizmetlerinin yanısıra, ekipmanların verimliliğini ve ömürlerini arttıran katma değer mühendislik çözümleri sağlamaktayız.

Bir diğer ana hedefimiz ise; profesyonelce yetişmiş, enerji verimliliği önemseyen ve onun için çalışan, İSG ve Çevre Koruma konularında saygısı tam olan vizyon sahibi “Yerli Enerji Uzmanları” yetiştirmektir.

24 Yıllık uluslararası tecrübelerimizden faydalanarak ülkemizin ekonomisinde katkı sağlayabilmek için Enerji ve Endüstriyel sektörlerdeki müşterilerimizin “Çözüm Ortağı” olmaya hedeflemekteyiz.

© 2019 All rights Reserved. ARTIAD - Bu site Aidango STK ERP'si ile hazırlanmıştır.