Tayvan Yatırım Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı

Tayvan Yatırım Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı
20.09.2019
Odamız tarafından düzenlenen Türkiye -Tayvan İşbirliği Olanakları toplantısında Tayvan İthalatçılar ve İhracatçılar Birliği (IEAT) ile Odamız Üyeleri buluşuyor.
Odamız ile Tayvan İthalatçılar ve İhracatçılar Birliği (IEAT) işbirliği ile 1 Ekim 2019 Salı günü Odamız 5. Kat fuaye alanında, 10.00- 14.00 saatleri arasında "Tayvan Yatırım Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı ve Tayvanlı Firmalar İle İkili Görüşmeler"  isimli etkinlik gerçekleştirilecektir.
?Etkinlikte açış konuşmalarını takiben, Tayvan yatırım ve ticaret fırsatları hakkında bilgilendirme sunumu yapılacak, katılımcı Türk firmalardan yöneltilecek sorular cevaplandırılacaktır.
 
Sunumları takiben, Tayvan İthalatçılar ve İhracatçılar Birliği (IEAT) üyesi olan, demir çelik, kâğıt, kırtasiye, gıda ticareti, medikal cihazlar, ilaç, ambalaj malzemeleri, kahve, pastacılık, cilt bakım ürünleri, su ürünleri, bitkisel ürünler, deprem önleyici cihazlar gibi farklı konularda faaliyet gösteren ve ayrıntıları http://www.ito.org.tr/Toplumail/tayvan_heyet_listesi.pdf linkinde yer alan Tayvanlı firma temsilcileri ile Türk firmalar arasında öğle yemeği ve ikili görüşmeler etkinliği gerçekleştirilecektir.
 
Bilgilendirme sunumu sırasında İngilizce- Türkçe tercüme hizmeti sağlanacaktır. Ancak ikili iş görüşmeleri İngilizce gerçekleştirilecek olup tercüme hizmeti verilmeyecektir.
Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğe teşrifinizi teminen, en geç 27 Eylül 2019 aysun.kucukyilmazlar@ito.org.tr Cuma günü mesai saati bitimine kadar, aşağıda ekte alan formu doldurarak aysun.kucukyilmazlar@ito.org.tr adresine göndermenizi rica ederiz.
 
 
İlgili Görseller
İlgili Dosyalar
© 2019 All rights Reserved. ARTIAD - Bu site Aidango STK ERP'si ile hazırlanmıştır.