‘’ARTİAD’’ Birinci Aylık Buluşması

        

       

      24.02.2016 Çarşamba günü akşam saat 18.00’da ARTİAD’ın Üçüncüsünü düzenlediği geleneksel hale gelen ‘’AYLIK ÜYE BULUŞMASI’’  Değerli Yönetim Kurulu Üyeleri ve ARTİAD Ailesinin diğer üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

       Bu ay ki buluşma toplantısının ana gündemi ‘’Türkiye’deki Vergi Sistemi’’ üzerineydi.

Programının konuşmacısı, ARTİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kamil Demirel, Türkiye’de Bulunan Arap Vatandaşlarının Karşılaştıkları vergi sorunları ve Türkiye Devletinin uyguladığı vergi politikalarına yönelik açıklamaları ve bu konuda yapılması gerekenleri anlattı. Arap Âleminden gelen kardeşlerimizin sıkıntılarının nasıl giderilmesi gerektiğine yardımcı olan ve sorunlarının en hızlı şekilde nasıl çözülmesi gerektiğini ifade eden sözlerinin ardından, soru cevap şeklinde karşılıklı görüş alışverişiyle devam etti.

Ve son olarak gelecek toplantıda bu sistem üzerine sektörel olarak konun ele alınmasının gerekliliğinin önemine vurgu yapıldı.

Programın sonunda fotoğraf çekimi ve tertiplenmiş olan Arap Âlemine ait meşhur bir yemekle davetlilere verilen ziyafetin ardından sona erdi.